آموزش ها


یکی از ضروری ترین و اساسی ترین نیاز های وب سایت هایی فروشگاهی و وب سایت هایی که فروش محصول یا ارایه خدمات با قابلیت پرداخت آنلاین دارن ، درگاه پرداخت سایت یا همون درگاه پرداخت اینترنتی هست که خب با توجه به شرایطی که هر سایت در شروع کار و یا توسعه کارش تو حوزه فروش خدمات و محصولات اینترنتی داره به این درگاه نیاز داره . 

یک سری از مشکلاتی که کاربران ممکنه با اون مواجه بشن تنوع و تعداد زیاد این درگاه هاست که خب ممکنه باعث سردرگمی در انتخاب درگاه پرداخت و حتی ثبت نام و ثبت درگاه پرداخت بشه . تو این مقاله سعی داریم با یه توضیح کوتاه و مختصر و مفید در مورد هر درگاه پرداخت یه راهنمایی اولیه برای انتخاب و ثبت درگاه پرداخت به شما مخاطبین عزیز ارایه کنیم . با توجه به تعداد و تنوع سامانه های مختلف اعتبار سنجی سایت و سردرگمی مشتریان ، کاربران و مخاطبین عزیز شرکت متا به این نتیجه رسیدیم که مقاله یا مطلبی رو برای راهنمایی شما عزیزان در مورد نمادهای مختلف اعتباری سایت منتشر کنیم . در این مقاله سعی می کنیم به زبان ساده و به صورت مختصر و مفید سامانه های مختلف اعتباری سایت رو بیان کنیم . 

قبل از هر چیز وب لینک یا همون لینک سایت های مختلف رو براتون لیست می کنیم و بعد به ترتیب هر کدوم از این موارد رو به صورت مختصر توضیح میدیم . 

 برای راه اندازی یک وب سایت باید یک سری اطلاعات اولیه پیرامون مواردی که گفته می شود داشته باشید : 

  1. سرور (Server) ، هاست (Host) یا فضای ذخیره سازی اطلاعات سایت 
  2. انتخاب دامین یا دامنه(Domain) و یا همان آدرس اینترنتی سایت 
  3. سیستم مدیریت محتوا (Cms) 
  4. قالب سایت (Template)  
  5. امکانات ، افزونه ها  (Extensions) یا سامانه های تحت وب سایت
  6. تهیه ، تولید و تامین محتوای سایت (Contents) 
  7. بهینه سازی و سئوی سایت (Performance & Web Seo) 

Slider