خدمات طراحی و گرافیک شرکت متا


عناوین خدمات شرکت متا در بخش طراحی و گرافیک عبارتند از : 

  1. طراحی سایت (UI,UX) : انواع پرتال های سازمانی و اداری ، سایت های فروشگاهی ، خدماتی ، شرکتی ، وب سایت ویژه استارت آپ ها و کسب و کارهای خاص 
  2. طراحی اپلیکیشن موبایل (UI,UX) : طراحی اپلیکیشن اندروید (Android Application) و طراحی اپلیکیشن آی او اس (Ios Application) 
  3. طراحی نرم افزار (UI,UX) :‌ طراحی نرم افزار ویندوز (Windows Software) ، طراحی نرم افزار لینوکس (Linux Software) ، طراحی نرم افزار مک (Mac Software) 
  4. طراحی تیزرهای تبلیغاتی ، موشن گرافیک و ویدیو کلیپ ها (Advertising Clip , Motion Graphics) 
  5. طراحی آرم و لوگو یا نشان و نماد (Logo, Emblem, Symbol) 
  6. طراحی ست اداری و شرکتی : کاتالوگ ، بروشور ، فاکتور ، باکس ، پاکت و ... 
  7. طراحی اشیاء و المان های سه بعدی : طراحی و مدل سازی سه بعدی مراکز تجاری و مسکونی ، مدل سازی سه بعدی اجسام و اشیاء 

از آنجا که هر یک از موارد فوق نیازمند توضیحات خاص خود می باشد ، در ادامه این مقاله توضیحاتی کلی و همچنین در مطالب بعدی توضیحات کاملی درباره هر یک ارایه خواهیم داد . 

 

طراحی منطق کاربری (طراحی UX) و طراحی رابط کاربری (طراحی UI) 

منظور از طراحی یو ایکس (UX) : ارایه مدل عملکرد و یا منطق عملکرد یک برنامه یا یک سیستم نرم افزاری و یا دیجیتال و الکترونیک است که با توجه به بزرگی و یا کوچکی این برنامه ها و سیستم های نرم افزاری و یا سیستم عامل و محیطی که در آن اجراء خواهند شد و حتی نوع سخت افزارهایی که این سیستم ها برای اجراء از آن ها پشتیبانی خواهند کرد ، متفاوت می باشد . شاید به صورت خلاصه بتوان گفت ، طراحی منطق کاربری (UX) بیانگر منطق و نحوه عملکرد یک برنامه در پاسخ به اجرای فرامین کاربر در شرایط و محیط های متفاوت می باشد . 

منظور از طراحی یو آی (UI) : ارایه مدل نمایشی و یا محیط گرافیکی یک برنامه یا یک سیستم نرم افزاری و یا دیجیتال و الکترونیک است که شاید بزرگی و کوچکی این برنامه ها و سیسم های نرم افزاری تفاوتی در پیاده سازی آن نداشته باشند ولی با توجه به انواع سیستم عامل ها و سخت افزارهای متنوع و محیط های اجرای برنامه و سیستم می توانند متفاوت باشند . حلاصه اینکه طراحی رابط کاربری (UI) همنگونه که از نام ان پیداست تصویری از ساختار و محیط اجرای عملکردها و کارکردهای سیستم را به نمایش می گذارد . 

لینک : مقاله طراحی منطق کاربری (UX) و طراحی رابط کاربری (UI) 


Slider